Gehiago Irakurri

ZEID

SKU: 21CS111-1

35,00 

Edizio mugatuko kamiseta. Zeid Fest-en merkatuan gure parte hartzea dela eta diseinatu dugu. Unisex estiloa, kamiseta hau udako planetarako perfektua da. Momentu berezi horietan pentsatua eta diseinatua. Lam The Laben diseinu esklusiboa du bizkarrean.

Zure ohiko taila hartzea gomendatzen dizugu.

 

NEURRIEN GIDA

DETAILEAK:

• Ilustración exclusiva Lama The Lab

• Producido en España

LEHENGAIAK:

100% algodón orgánico, estampado con tintes orgánicos

ZAINTZA:

Zure arropak zaindu! Ez duzu planeta soilik babestuko, zure arroparen bizitza ere luzatuko duzu.

Informazio gehiago hemen..

Recomendamos lavar tu camiseta Zeid a 30º.

JASANGARRITASUNA:

Hurrengo ziurtagiriak ditugu:

DESKRIBAPENAREF.SMLXL
Barren zabaleraA48505253
BularraB475051,553
Mahuka luzeraC21212122
Sorbalda luzeraD10,510,510,511
LuzeraE54,5555557
Mahukaren zabaleraF15151616
LepoaG15151516

Antzeko produktuak